Toont alle 2 resultaten
SS304
Undercounter GN1/1 UC5310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.447,20 excl. btw
SKU:
16536
| Bruto/netto gewicht | 135 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181361488 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 277 / 262 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101892 |
| Energieverbruik per jaar | 916 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 40.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 389 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Undercounter GN1/1 UC5360
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.085,60 excl. btw
SKU:
16537
| Bruto/netto gewicht | 135 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181360108 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 277 / 262 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101900 |
| Energieverbruik per jaar | 916 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 42.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 389 mm |
| Laden | 6 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |