Toont alle 4 resultaten
SS304
Saladette- koelwerkbank GN1/1 SA912
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.028,00 excl. btw
SKU:
16494
| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355692 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101748 |
| Energieverbruik per jaar | 1026 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.81 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 2 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA910
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 781,60 excl. btw
SKU:
16492
| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355685 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101730 |
| Energieverbruik per jaar | 1139 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.12 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA914
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.216,80 excl. btw
SKU:
16495
| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355708 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | – |
| Plankmaten | – |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101753 |
| Energieverbruik per jaar | 1040 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.85 kWh/24h |
| EEI | 49 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 4 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA920
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 769,60 excl. btw
SKU:
16496
| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355661 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 767 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.1 kWh/24h |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Glazen bescherming | Optioneel |
| Merk | Tefcold |