Toont alle 4 resultaten
SS304
Drop-in koeling GN1/1 CW5
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.032,80 excl. btw
SKU:
16406
| Bruto/netto gewicht | 91 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1770 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1810 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 57 st |
| GTIN / EAN | 5708181361679 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 170 / 166 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 135 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1662 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW5/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.204,00 excl. btw
SKU:
16409
| Bruto/netto gewicht | 64 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1790 x 688 x 676 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1850 x 750 x 820 mm |
| 40 ft containerlading | 57 st |
| GTIN / EAN | 5708181361266 |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 266 / 159 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.56 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1683.6 x 547 x 210 mm |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/4 – Glas opkant VK33-120
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 462,40 excl. btw
SKU:
16498
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 335 x 434 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1280 x 380 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355425 |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 32 / 32 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 845 x 245 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.84 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLC5
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.780,00 excl. btw
SKU:
16388
| Bruto/netto gewicht | 125 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 800 x 815 x 1005 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 900 x 920 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181360115 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Capaciteit koeler | 18 kg |
| Capaciteit vriezen | 14 kg |
| Temperatuurbereik | -18 tot +70 / +3 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 111 / 100 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Programmeerbaar |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 420 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |