Toont het enige resultaat
SS304
Undercounter GN1/1 UC5210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.209,60 excl. btw
SKU:
16533
| Bruto/netto gewicht | 95 / 82 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181361860 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 180 / 170 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 101878 |
| Energieverbruik per jaar | 610 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.67 kWh/24h |
| EEI | 29.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 389 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |