Toont het enige resultaat
SS304
Staande koeler RK1010
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.013,60 excl. btw
SKU:
17591
| Bruto/netto gewicht | 184 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1340 x 700 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 800 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181363673 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 530 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 976 / 900 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101603 |
| Energieverbruik per jaar | 788 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.16 kWh/24h |
| EEI | 48.4 % |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1220 x 553 x 1386 mm |
| Merk | Tefcold |