Toont het enige resultaat
SS304
Pizzatafel GN1/1 PT1200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.740,80 excl. btw
SKU:
17823
| Bruto/netto gewicht | 253 / 243 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 800 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 840 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363451 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 14 geleiders voor pizzaplaten |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 390 / 370 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99132 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 847 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.32 kWh/24h |
| EEI | 33.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |