Toont alle 4 resultaten
SS304
Drop-in koeling GN1/1 CW2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 766,40 excl. btw
SKU:
16394
| Bruto/netto gewicht | 49 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 768 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 820 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361648 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 69 / 68 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW2/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 836,00 excl. btw
SKU:
16396
| Bruto/netto gewicht | 46 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 788 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 842 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361211 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 107 / 64 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.66 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 676 x 508 x 186 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
16398
| Bruto/netto gewicht | 55 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1102 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181361310 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 104 / 102 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 994 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW3/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 930,40 excl. btw
SKU:
16400
| Bruto/netto gewicht | 52 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1122 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1176 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181361334 |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 161 / 96 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.84 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1014 x 508 x 186 mm |
| Merk | Tefcold |