Toont het enige resultaat
SS304
Afvalkoeler WBC 240
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.124,00 excl. btw
SKU:
44595
| Bruto/netto gewicht | 150 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1090 x 985 x 1280 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1180 x 1080 x 1450 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181713584 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 540 / 120 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1139 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.12 kWh/24h |
| Input vermogen | 1250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 645 x 760 x 1100 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Merk | Tefcold |