Toont alle 2 resultaten
SS304
GN3/1 Uni-Drawer UD1-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.546,40 excl. btw
SKU:
16544
| Bruto/netto gewicht | 105 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1230 x 700 x 600 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1310 x 770 x 740 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181360580 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 116 / 77 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1963052 |
| Energieverbruik per jaar | 2208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.05 kWh/24h |
| EEI | 78 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 565 x 205 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Storage Freezer GN2/1 UF600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
53540
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 518 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1958913 |
| Energieverbruik per jaar | 1478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.05 kWh/24h |
| EEI | 42.3 % |
| Merk | Tefcold |