Toont alle 2 resultaten
SS304
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX90S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49538
| Bruto/netto gewicht | 152 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732431 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791233 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 26.7 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49539
| Bruto/netto gewicht | 152 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732448 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791233 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 26.7 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |