Toont alle 6 resultaten
SS304
Lage wandkoeler MCX90 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49508
| Bruto/netto gewicht | 142 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732196 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791201 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2533 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.94 kWh/24h |
| EEI | 40.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCX90 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49509
| Bruto/netto gewicht | 142 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732202 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791201 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2533 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.94 kWh/24h |
| EEI | 40.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6310BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.799,20 excl. btw
SKU:
17766
| Bruto/netto gewicht | 145 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 600 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363932 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 360 / 345 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 101858 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6310BT/+ SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.799,20 excl. btw
SKU:
17778
| Bruto/netto gewicht | 145 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 600 x 925 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 640 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363956 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 360 / 345 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 101858 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Toonbankvriezer GN1/1 CF7310/-SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.873,60 excl. btw
SKU:
17751
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363154 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 97498 |
| Energieverbruik per jaar | 3197 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.76 kWh/24h |
| EEI | 71.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank GN1/1 CF7310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.873,60 excl. btw
SKU:
17747
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363130 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 97498 |
| Energieverbruik per jaar | 3197 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.76 kWh/24h |
| EEI | 71.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |