Toont het enige resultaat
SS304
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLCA10X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.629,60 excl. btw
SKU:
54821
| Bruto/netto gewicht | 190 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 804 x 815 x 1885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 870 x 900 x 1930 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181740221 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 10 st |
| Capaciteit koeler | 40 kg |
| Capaciteit vriezen | 28 kg |
| Temperatuurbereik | -30 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 368 / 192 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Programmeerbaar touchscreen |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 900 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 640 x 870 mm |
| Merk | Tefcold |