Toont alle 5 resultaten
SS304
Drop-in koeling GN1/1 CW5/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.204,00 excl. btw
SKU:
16409
| Bruto/netto gewicht | 64 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1790 x 688 x 676 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1850 x 750 x 820 mm |
| 40 ft containerlading | 57 st |
| GTIN / EAN | 5708181361266 |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 266 / 159 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.56 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1683.6 x 547 x 210 mm |
| Merk | Tefcold |
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLC3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.267,20 excl. btw
SKU:
16386
| Bruto/netto gewicht | 122 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 800 x 815 x 935 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 900 x 920 x 1110 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181360948 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Capaciteit koeler | 12 kg |
| Capaciteit vriezen | 8 kg |
| Temperatuurbereik | -18 tot +70 / +3 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 92 / 82 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Programmeerbaar |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 420 x 330 mm |
| Merk | Tefcold |
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLC5
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.780,00 excl. btw
SKU:
16388
| Bruto/netto gewicht | 125 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 800 x 815 x 1005 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 900 x 920 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181360115 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Capaciteit koeler | 18 kg |
| Capaciteit vriezen | 14 kg |
| Temperatuurbereik | -18 tot +70 / +3 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 111 / 100 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Programmeerbaar |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 420 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLCA3X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.493,60 excl. btw
SKU:
54811
| Bruto/netto gewicht | 130 / 104 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 804 x 826 x 995 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 870 x 900 x 1030 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181740122 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 3 x GN1/1 st |
| Capaciteit koeler | 12 kg |
| Capaciteit vriezen | 8 kg |
| Temperatuurbereik | -30 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 139 / 60 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Programmeerbaar touchscreen |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 640 x 330 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF710X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.739,20 excl. btw
SKU:
54301
| Bruto/netto gewicht | 147 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181739348 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 559 / 408 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236483 |
| Energieverbruik per jaar | 1062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.9 kWh/24h |
| EEI | 30.5 % |
| Merk | Tefcold |