Toont alle 5 resultaten
SS304
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA910
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 781,60 excl. btw
SKU:
16492
| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355685 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101730 |
| Energieverbruik per jaar | 1139 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.12 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Saladette-vrieswerkbank GN1/1 SA910BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.024,80 excl. btw
SKU:
16490
| Bruto/netto gewicht | 96 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 943 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355739 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 101700 |
| Energieverbruik per jaar | 2537 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.95 kWh/24h |
| EEI | 83.4 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Undercounter GN1/1 UC5210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.209,60 excl. btw
SKU:
16533
| Bruto/netto gewicht | 95 / 82 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181361860 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 180 / 170 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 101878 |
| Energieverbruik per jaar | 610 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.67 kWh/24h |
| EEI | 29.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 389 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Undercounter GN1/1 UC5310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.447,20 excl. btw
SKU:
16536
| Bruto/netto gewicht | 135 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181361488 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 277 / 262 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101892 |
| Energieverbruik per jaar | 916 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 40.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 389 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Undercounter GN1/1 UC5410
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.660,80 excl. btw
SKU:
16539
| Bruto/netto gewicht | 160 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 700 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2260 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181361297 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 370 / 350 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101905 |
| Energieverbruik per jaar | 978 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.68 kWh/24h |
| EEI | 39.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 530 x 389 mm |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |