Toont alle 2 resultaten
LED horizontaal
Supermarktkoeler/-vriezer SFI145-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.310,40 excl. btw
SKU:
41051
| Bruto/netto gewicht | 139 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1456 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1520 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707712 |
| Totaal displaygebied | 0.96 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 715 / 422 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416015 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1551.25 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.25 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 384 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI145B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.340,00 excl. btw
SKU:
41052
| Bruto/netto gewicht | 139 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1446 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1520 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707729 |
| Totaal displaygebied | 0.96 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 715 / 422 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416015 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1551.25 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.25 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 384 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 720 x 627 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |