Toont alle 5 resultaten
LED horizontaal
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI145B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.340,00 excl. btw
SKU:
41052
| Bruto/netto gewicht | 139 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1446 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1520 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707729 |
| Totaal displaygebied | 0.96 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 715 / 422 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416015 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1551.25 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.25 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 384 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 720 x 627 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI185B HC-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.609,60 excl. btw
SKU:
41067
| Bruto/netto gewicht | 165 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1856 x 858 x 832 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1920 x 915 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707804 |
| Totaal displaygebied | 1.25 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 786 / 500 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416027 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1573.15 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.31 kWh/24h |
| EEI | 23.2 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1720 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI185B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.574,40 excl. btw
SKU:
41058
| Bruto/netto gewicht | 165 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1856 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1920 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707743 |
| Totaal displaygebied | 1.25 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 786 / 500 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2486306 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1718.42 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.71 kWh/24h |
| EEI | 25.4 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1720 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI210B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.651,20 excl. btw
SKU:
41061
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2106 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2170 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707767 |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 908 / 584 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416008 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1799.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.93 kWh/24h |
| EEI | 23.8 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1970 x 720 x 627 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI250B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.902,40 excl. btw
SKU:
41064
| Bruto/netto gewicht | 220 / 201 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2506 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2570 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181707781 |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1104 / 718 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416037 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2011.15 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.51 kWh/24h |
| EEI | 23 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2370 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 5 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |