Toont het enige resultaat
Nee
Hoogwaardige voorraadkoeler voor vaten KSC-720E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.325,60 excl. btw
SKU:
68925
| Bruto/netto gewicht | 122.6 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 745 x 745 x 1340 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1455 x 770 x 770 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181754969 |
| Maten onderste plank | 680 x 330 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 108 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 679 x 470 mm & 679 x 220 mm |
| Planken aantal & type | 4 vatenplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 424 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 680 x 655 x 1155 mm |
| Merk | Tefcold |