Toont het enige resultaat
335 st
Hoogwaardige neutrale barkoeler SCL-X22
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.748,00 excl. btw
SKU:
69077
| Bruto/netto gewicht | 75 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 950 x 550 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 960 x 1000 x 600 mm |
| 40 ft containerlading | 94 st |
| GTIN / EAN | 5708181755485 |
| Flessen 330 ml | 239 st |
| Petflessen 500 ml | 266 st |
| Blikken 330 ml | 416 st |
| Blikken 500 ml | 335 st |
| Maten onderste plank | 870 x 460 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 286 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Input vermogen | 0 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 0 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 870 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |