Toont alle 2 resultaten
82 / 77 kg
Opslagkoeler UR400W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 779,20 excl. btw
SKU:
54857
| Bruto/netto gewicht | 82 / 77 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181740412 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 361 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 1620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054050 |
| Energieverbruik per jaar | 237 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.65 kWh/24h |
| EEI | 23.7 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR400X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 843,20 excl. btw
SKU:
54859
| Bruto/netto gewicht | 82 / 77 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181740436 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 361 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 1620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054050 |
| Energieverbruik per jaar | 237 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.65 kWh/24h |
| EEI | 23.7 % |
| Merk | Tefcold |