Toont alle 2 resultaten
89 / 65 kg
Koelvitrine – countertop LCT750F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 673,60 excl. btw
SKU:
16038
| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 700 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 784 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 153 st |
| GTIN / EAN | 5708181221614 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom + basis |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 120 / 67 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494685 |
| Energieverbruik per jaar | 1603 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.39 kWh/24h |
| EEI | 23 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 640 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M24-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.596,00 excl. btw
SKU:
68304
| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753634 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 7884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 21.6 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |