Toont het enige resultaat
185 / 126 l
Vrieskast consumptie-ijs NIC202SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 572,80 excl. btw
SKU:
70984
| Bruto/netto gewicht | 63 / 52 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 918 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181758721 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 185 / 126 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 571 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579785 |
| Energieverbruik per jaar | 448.585 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.229 kWh/24h |
| EEI | 38.6 % |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |