Toont alle 2 resultaten
Roestvast staal
Negatieve monoblok 15m³ CRU1015N
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.859,20 excl. btw
SKU:
43944
| Bruto/netto gewicht | 115 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711672 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 11598 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h |
| Input vermogen | 1630 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok 15m³ CRU1015N w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.879,20 excl. btw
SKU:
49663
| Bruto/netto gewicht | 115 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732738 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 11598 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h |
| Input vermogen | 1630 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |