Toont alle 4 resultaten
Roestvast staal
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 – zonder koelgroep MASTER 2P/SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.556,00 excl. btw
SKU:
51337
| Bruto/netto gewicht | 111 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1090 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734084 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 3 deurs GN1/1 – zonder koelgroep MASTER 3P/SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.152,00 excl. btw
SKU:
51340
| Bruto/netto gewicht | 154 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1570 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734114 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 4 deurs GN1/1 – zonder koelgroep MASTER 4P/SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.784,00 excl. btw
SKU:
51342
| Bruto/netto gewicht | 192 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2050 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734138 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast enkeldeurs GN2/1 XP700BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.760,00 excl. btw
SKU:
47133
| Bruto/netto gewicht | 152 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 835 x 930 x 2138 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181726669 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 601 / l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.41 kWh/24h |
| EEI | 43.6 % |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 590 x 660 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |