Toont het enige resultaat
Roestvast staal
Sub Zero Vriezer GF200VSG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.084,00 excl. btw
SKU:
16326
| Bruto/netto gewicht | 52 / 45 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 525 x 875 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 630 x 575 x 930 mm |
| 40 ft containerlading | 144 st |
| GTIN / EAN | 5708181360849 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 460 x 260 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken chroom |
| Temperatuurbereik | -15 tot -2 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 112 / 79 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED koudwit |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 485 x 395 x 676 mm |
| Merk | Tefcold |