Toont alle 4 resultaten
SS201
Koelwerkbank GN1/1 GC72
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.033,60 excl. btw
SKU:
16438
| Bruto/netto gewicht | 104 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181362096 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 107230 |
| Energieverbruik per jaar | 723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.98 kWh/24h |
| EEI | 31.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel GN1/1 GP93
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.199,20 excl. btw
SKU:
16444
| Bruto/netto gewicht | 166 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 1100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1440 x 770 x 1250 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181362218 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 368 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 876 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Merk | Tefcold |
Saladette-toonbank GN1/1 GSS435
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.199,20 excl. btw
SKU:
33585
| Bruto/netto gewicht | 128 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 770 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181993764 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 348 / 320 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 876 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank GN1/1 GF72
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.254,40 excl. btw
SKU:
30833
| Bruto/netto gewicht | 104 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181362133 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 107266 |
| Energieverbruik per jaar | 2537 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.95 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |