Toont alle 5 resultaten
Wit RAL9016
Displaykoeler FS1202H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.734,40 excl. btw
SKU:
34449
| Bruto/netto gewicht | 189 / 174 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 735 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1250 x 850 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181995539 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1152 st |
| Blikken 500 ml | 816 st |
| Maten onderste plank | 1070 x 475 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 1072 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 10 draadplanken wit |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 936 / 652 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1037164 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2438 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.68 kWh/24h |
| EEI | 68.7 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FS1202S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.824,00 excl. btw
SKU:
15949
| Bruto/netto gewicht | 189 / 174 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 735 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1250 x 800 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181019679 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1152 st |
| Blikken 500 ml | 816 st |
| Maten onderste plank | 1070 x 475 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 1072 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 895 / 660 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469925 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2482 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.8 kWh/24h |
| EEI | 70 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FSC1200S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.801,60 excl. btw
SKU:
15961
| Bruto/netto gewicht | 183 / 178 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 740 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1250 x 840 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181003494 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1152 st |
| Blikken 500 ml | 816 st |
| Maten onderste plank | 1070 x 475 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 1072 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 967 / 645 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469941 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3157 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.65 kWh/24h |
| EEI | 79 % |
| Input vermogen | 880 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FSC1950H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.795,20 excl. btw
SKU:
15965
| Bruto/netto gewicht | 210 / 200 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 875 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1180 x 910 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181003692 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1020 st |
| Blikken 500 ml | 720 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 985 x 555 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 875 / 710 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469912 |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 66 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 750 x 1533 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FSC1950S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.795,20 excl. btw
SKU:
15967
| Bruto/netto gewicht | 198 / 193 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 825 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1180 x 910 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181003685 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1020 st |
| Blikken 500 ml | 720 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 985 x 555 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 875 / 710 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469915 |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 66 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 652 x 1533 mm |
| Merk | Tefcold |