Toont alle 5 resultaten
Zwart
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B250S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.276,00 excl. btw
SKU:
47545
| Bruto/netto gewicht | 462 / 400 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 2562 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2645 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181727055 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 1590 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer, wand MTF250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.396,80 excl. btw
SKU:
41043
| Bruto/netto gewicht | 400 / 317 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 745 x 2430 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2625 x 790 x 1630 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181707699 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende verwarmde glazen deuren |
| Maten onderste plank | 516 x 375 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 516×423 |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Planken aantal & type | 12 instelbare draadplanken, wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1076 / 650 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1088362 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 8731 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.92 kWh/24h |
| EEI | 64.4 % |
| Input vermogen | 1072 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2380 x 480 x 947 mm |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer, wand MTF250B VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.568,80 excl. btw
SKU:
41044
| Bruto/netto gewicht | 400 / 317 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 745 x 2430 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2625 x 790 x 1630 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181707705 |
| Maten onderste plank | 516 x 375 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende verwarmde glazen deuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 516×423 |
| Planken aantal & type | 12 instelbare draadplanken, wit |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1076 / 650 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1145125 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3344 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.16 kWh/24h |
| EEI | 24.7 % |
| Input vermogen | 1072 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2380 x 480 x 947 mm |
| Merk | Tefcold |
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD2500B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.596,00 excl. btw
SKU:
45839
| Bruto/netto gewicht | 390 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2560 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2640 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181723354 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.09 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte koeltoonbank VEL2420B (EUROMINI)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.840,00 excl. btw
SKU:
45853
| Bruto/netto gewicht | 300 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2480 x 908 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2600 x 970 x 1090 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181723422 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.86 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 626 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |