Toont alle 2 resultaten
14 kg
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLC5
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.780,00 excl. btw
SKU:
16388
| Bruto/netto gewicht | 125 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 800 x 815 x 1005 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 900 x 920 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181360115 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Capaciteit koeler | 18 kg |
| Capaciteit vriezen | 14 kg |
| Temperatuurbereik | -18 tot +70 / +3 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 111 / 100 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Programmeerbaar |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 420 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLCA5X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.057,60 excl. btw
SKU:
54816
| Bruto/netto gewicht | 149 / 116 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 804 x 826 x 1045 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 870 x 900 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181740184 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 5 x GN1/1 st |
| Capaciteit koeler | 18 kg |
| Capaciteit vriezen | 14 kg |
| Temperatuurbereik | -30 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 169 / 91 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Programmeerbaar touchscreen |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 720 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 640 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |