Toont alle 8 resultaten
2 schuifdeksels van gehard glas
“Supermarktkoeler/-vriezer VIEW 250 CF VS” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Supermarktkoeler/-vriezer (Kopmeubel) View HC B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.380,80 excl. btw
SKU:
66239
| Bruto/netto gewicht | 210 / 166 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1983 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181752019 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 995 / 613 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 113 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1941383 |
| Energieverbruik per jaar | 3518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.64 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1798 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer View 200 CF VS B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.332,80 excl. btw
SKU:
66241
| Bruto/netto gewicht | 210 / 166 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1953 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181752033 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 995 / 613 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddelinhoud | 113 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2140727 |
| Energieverbruik per jaar | 3518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.64 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1798 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer VIEW 250 CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
47827
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181727574 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer View 250 CF VS B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
66240
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181752026 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDB400-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 611,20 excl. btw
SKU:
71159
| Bruto/netto gewicht | 87 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 695 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1436 x 776 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181759353 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 435 / 312 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569452 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 917 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 253 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1210 x 550 x 617 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDB500-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 702,40 excl. btw
SKU:
71161
| Bruto/netto gewicht | 91 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 1655 x 695 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1751 x 776 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181759377 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 525 / 395 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569612 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1066 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.92 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1520 x 550 x 617 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 8 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDC152-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 383,20 excl. btw
SKU:
71155
| Bruto/netto gewicht | 53 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 584 x 694 x 914 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 772 x 662 x 1022 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181759315 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 152 / 110 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569981 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 540.2 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.48 kWh/24h |
| EEI | 47.9 % |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 440 x 550 x 629 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 3 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDC152C-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 400,00 excl. btw
SKU:
71157
| Bruto/netto gewicht | 60 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 584 x 714 x 1169.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 772 x 662 x 1022 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181759339 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 152 / 110 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569645 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 562.1 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.54 kWh/24h |
| EEI | 49.9 % |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 440 x 550 x 629 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 3 Draadmand |
| Merk | Tefcold |