Toont alle 6 resultaten
C
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B130S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.432,00 excl. btw
SKU:
48721
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730475 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.600,00 excl. btw
SKU:
47619
| Bruto/netto gewicht | 280 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181727130 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB130S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48722
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730482 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48720
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730468 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X130S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48888
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181731403 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48889
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181731410 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |