Toont alle 4 resultaten
C
Open wandkoeler MCWB150H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.316,00 excl. btw
SKU:
46250
| Bruto/netto gewicht | 345 / 270 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181725730 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 147 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443990 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3201 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.77 kWh/24h |
| EEI | 27.9 % |
| Input vermogen | 606 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 GUC140
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.735,20 excl. btw
SKU:
16554
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1340 x 845 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181362058 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1166 / 1056 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 107295 |
| Energieverbruik per jaar | 613 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.68 kWh/24h |
| EEI | 35.5 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1220 x 680 x 1380 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs DELTA NEW
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 12.329,60 excl. btw
SKU:
69940
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1270 x 825 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 880 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181758080 |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 224 / 130 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×148 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1110046 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5621 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.4 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 1350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1170 x 725 x 153 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB150H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.316,00 excl. btw
SKU:
45592
| Bruto/netto gewicht | 345 / 270 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181722333 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 147 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443990 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3201 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.77 kWh/24h |
| EEI | 27.9 % |
| Input vermogen | 606 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |