Toont alle 6 resultaten
C
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD A-CF
SKU:
17325
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212667 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast LGF5000
SKU:
54985
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.693,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181740542 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 |
| Plankmaten | 618*622 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 458608 |
| Energieverbruik per jaar | 4660 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.77 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast LGF5000B
SKU:
56022
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.693,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181742249 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankmaten | 618*622 |
| Planken aantal & type | 10 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 458608 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 4660 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.77 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler RK1010
SKU:
17591
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.013,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 184 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1340 x 700 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 800 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181363673 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 530 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 976 / 900 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101603 |
| Energieverbruik per jaar | 788 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.16 kWh/24h |
| EEI | 48.4 % |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1220 x 553 x 1386 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD-CF
SKU:
17322
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212636 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1020-B1
SKU:
69333
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.939,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 415 / 380 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181756093 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 640 / 427 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1649 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.93 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2462330 |
| Energieverbruik per jaar | 4431.1 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.14 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |