Toont alle 6 resultaten
C
Displaykoeling FSC891H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.713,60 excl. btw
SKU:
48872
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731243 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank – Bakkerij 60/40 (BAK 3P) BK310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.742,40 excl. btw
SKU:
17846
| Bruto/netto gewicht | 170 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2020 x 800 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363055 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 18 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 635 / 410 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2609940 |
| Energieverbruik per jaar | 1000 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.74 kWh/24h |
| EEI | 35.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1455 x 680 x 565 mm |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel GN1/1 PT1300
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.867,20 excl. btw
SKU:
17834
| Bruto/netto gewicht | 328 / 318 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2045 x 800 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363499 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 21 geleiders voor pizzaplaten |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 580 / 565 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 99140 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1332 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.65 kWh/24h |
| EEI | 45.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel incl. unit voor toppings PT1300 + GVC38-200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.409,60 excl. btw
SKU:
67416
| Bruto/netto gewicht | 370.5 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 / SS304 |
| Binnenafwerking | SS201 / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2045 x 800 x 1445 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1330 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181752514 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 21 geleiders voor pizzaplaten |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 580 / 565 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 + 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Type koeling | Statisch / Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 99140 |
| Energieverbruik per jaar | 1332 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.65 kWh/24h |
| EEI | 45.5 % |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891H Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.812,80 excl. btw
SKU:
49271
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731762 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1015-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.308,80 excl. btw
SKU:
69332
| Bruto/netto gewicht | 308 / 278 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756086 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 480 / 320 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1251 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2424126 |
| Energieverbruik per jaar | 3536.85 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.69 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |