Toont het enige resultaat
C
Vriezer voor schepijs UDRS7
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.701,60 excl. btw
SKU:
16295
| Bruto/netto gewicht | 119 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1341 x 723 x 1253 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1420 x 760 x 1310 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181221676 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 317 / 264 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1029234 |
| Energieverbruik per jaar | 3223 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.83 kWh/24h |
| EEI | 23.4 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1217 x 450 x 240 mm |
| Merk | Tefcold |