Toont alle 2 resultaten
C
Tafel vrieskast UF50G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 488,80 excl. btw
SKU:
16334
| Bruto/netto gewicht | 39 / 34 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 530 x 520 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 610 x 560 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 304 st |
| GTIN / EAN | 5708181512347 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 440 x 210 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.23 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 50 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543493 |
| Energieverbruik per jaar | 923 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.53 kWh/24h |
| EEI | 21 % |
| Input vermogen | 154 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 420 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF50GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 591,20 excl. btw
SKU:
16332
| Bruto/netto gewicht | 46 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 530 x 657 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 610 x 600 x 730 mm |
| 40 ft containerlading | 171 st |
| GTIN / EAN | 5708181512354 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 440 x 210 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.23 m² |
| Type kap | Gebogen |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 50 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543710 |
| Energieverbruik per jaar | 1031 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.82 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 154 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 420 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |