Toont alle 2 resultaten
C
Backbar koeler CBC410
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.748,00 excl. btw
SKU:
15858
| Bruto/netto gewicht | 172 / 167 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2542 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181360382 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 630 / 605 l |
| Voetjes / poten | 10 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97455 |
| Energieverbruik per jaar | 1160 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.18 kWh/24h |
| EEI | 37.3 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2162 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC410G (SG4)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.815,20 excl. btw
SKU:
15857
| Bruto/netto gewicht | 172 / 167 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2542 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181361020 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 1.12 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 630 / 605 l |
| Voetjes / poten | 10 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544170 |
| Energieverbruik per jaar | 1489 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.08 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2162 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |