Toont alle 2 resultaten
C
Vriezer voor schepijs ISABELLA 10LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.504,80 excl. btw
SKU:
20306
| Bruto/netto gewicht | 155 / 132 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1317 x 906 x 1372 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1418 x 978 x 1450 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 7025101021004 |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3504 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISABELLA 13LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.428,00 excl. btw
SKU:
20307
| Bruto/netto gewicht | 223 / 192 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1647 x 906 x 1372 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1748 x 978 x 1450 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 7025101321004 |
| Totaal displaygebied | 0.77 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 135 / 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 4322 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.84 kWh/24h |
| Input vermogen | 1240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |