Toont het enige resultaat
C
Backbar koeler CBC310G (SG3)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.471,20 excl. btw
SKU:
15853
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360207 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544161 |
| Energieverbruik per jaar | 1386 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.8 kWh/24h |
| EEI | 25.2 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |