Toont het enige resultaat
C
Supermarktvriezer SSF250 (UT250)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.167,20 excl. btw
SKU:
17342
| Bruto/netto gewicht | 200 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 960 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2590 x 1030 x 840 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181212742 |
| Totaal displaygebied | 1.36 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1032 / 805 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445564 |
| Energieverbruik per jaar | 1789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.9 kWh/24h |
| EEI | 24.74 % |
| Input vermogen | 345 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2280 x 790 x 575 mm |
| Dekselnummer en -type | 4 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Merk | Tefcold |