Toont alle 2 resultaten
C
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD A-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw
SKU:
17325
| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212667 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw
SKU:
17322
| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212636 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |