Toont het enige resultaat
C
Hoogwaardige barkoeler SCL-22GMU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.499,20 excl. btw
SKU:
68921
| Bruto/netto gewicht | 114 / 102.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1245 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 70 st |
| GTIN / EAN | 5708181754921 |
| Flessen 330 ml | 239 st |
| Petflessen 500 ml | 266 st |
| Blikken 330 ml | 416 st |
| Blikken 500 ml | 335 st |
| Maten onderste plank | 870 x 460 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 299 / 275 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 560 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.53 kWh/24h |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 870 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |