Toont alle 5 resultaten
C
Vriezer voor schepijs DELTA NEW
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 12.329,60 excl. btw
SKU:
69940
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1270 x 825 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 880 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181758080 |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 224 / 130 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×148 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1110046 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5621 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.4 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 1350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1170 x 725 x 153 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISABELLA 10LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.504,80 excl. btw
SKU:
20306
| Bruto/netto gewicht | 155 / 132 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1317 x 906 x 1372 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1418 x 978 x 1450 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 7025101021004 |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3504 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1010-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.911,20 excl. btw
SKU:
69331
| Bruto/netto gewicht | 229 / 204 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181756079 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 320 / 213 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1231 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 1.59 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2463958 |
| Energieverbruik per jaar | 2857.95 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.83 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1015-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.308,80 excl. btw
SKU:
69332
| Bruto/netto gewicht | 308 / 278 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756086 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 480 / 320 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1251 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2424126 |
| Energieverbruik per jaar | 3536.85 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.69 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1020-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.939,20 excl. btw
SKU:
69333
| Bruto/netto gewicht | 415 / 380 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181756093 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 640 / 427 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1649 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.93 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2462330 |
| Energieverbruik per jaar | 4431.1 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.14 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |