Toont alle 2 resultaten
C
Koelvitrine – countertop UPD60-BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 397,60 excl. btw
SKU:
16061
| Bruto/netto gewicht | 42 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwarte finish, ABS |
| Binnenafwerking | Zwarte finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 895 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302788 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.57 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 60 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 38 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544792 |
| Energieverbruik per jaar | 1311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.59 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 164 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 460 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop UPD60-GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 401,60 excl. btw
SKU:
16062
| Bruto/netto gewicht | 42 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Binnenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 895 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302764 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Grigio |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Totaal displaygebied | 0.57 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 60 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 38 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544792 |
| Energieverbruik per jaar | 1311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.59 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 164 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 460 mm |
| Merk | Tefcold |