Toont alle 4 resultaten
C
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels (kopkant) NEWLINZCE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.476,00 excl. btw
SKU:
51485
| Bruto/netto gewicht | 163 / 129 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1970 x 865 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181734794 |
| Totaal displaygebied | 1.19 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 650 / 452 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1668 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.57 kWh/24h |
| EEI | 26 % |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 660 x 560 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels (kopkant) NEWLINZCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.476,00 excl. btw
SKU:
55150
| Bruto/netto gewicht | 163 / 129 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1970 x 865 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181740924 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Bruto/netto volume | 650 / 452 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 660 x 560 mm |
| Totaal displaygebied | 1.19 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1668 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.57 kWh/24h |
| EEI | 26 % |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ170
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
51483
| Bruto/netto gewicht | 128 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1700 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1790 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181734787 |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 615 / 411 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1526 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.18 kWh/24h |
| EEI | 27 % |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ170B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
55149
| Bruto/netto gewicht | 128 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1700 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1790 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181740917 |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 615 / 411 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1526 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.18 kWh/24h |
| EEI | 27 % |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Type koeling | Statisch |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |