Toont alle 2 resultaten
C
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ250
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.660,00 excl. btw
SKU:
51489
| Bruto/netto gewicht | 198 / 154 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2590 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181734817 |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 983 / 677 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 2369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.49 kWh/24h |
| EEI | 30 % |
| Input vermogen | 486 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2360 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.660,00 excl. btw
SKU:
55152
| Bruto/netto gewicht | 198 / 154 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2590 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181740948 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Bruto/netto volume | 983 / 677 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 486 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2360 x 720 x 615 mm |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 2369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.49 kWh/24h |
| EEI | 30 % |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Merk | Tefcold |