Toont alle 3 resultaten
C
Opslagvriezer GN2/1 UF700V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.348,00 excl. btw
SKU:
34072
| Bruto/netto gewicht | 122 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 730 x 1970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2120 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994839 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 641 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1879604 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1697 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.65 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 581 x 1660 mm |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer GN2/1 UF700VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.443,20 excl. btw
SKU:
34073
| Bruto/netto gewicht | 122 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 730 x 1970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2120 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994846 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 641 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1879604 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1697 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.65 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 581 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs UDRS9
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.261,60 excl. btw
SKU:
16297
| Bruto/netto gewicht | 131 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1656 x 723 x 1253 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1735 x 760 x 1310 mm |
| 40 ft containerlading | 20 st |
| GTIN / EAN | 5708181221683 |
| Totaal displaygebied | 0.53 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 423 / 357 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1029222 |
| Energieverbruik per jaar | 4318 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.83 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1532 x 450 x 240 mm |
| Merk | Tefcold |