Toont het enige resultaat
C
Vrieskast geventileerd met glasdeur VENERE NV
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.064,00 excl. btw
SKU:
20389
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618186 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3091 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.47 kWh/24h |
| Input vermogen | 640 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |