Toont het enige resultaat
C
Vriezer voor schepijs DELTA NEW
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 12.329,60 excl. btw
SKU:
69940
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1270 x 825 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 880 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181758080 |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 224 / 130 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×148 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1110046 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5621 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.4 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 1350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1170 x 725 x 153 mm |
| Merk | Tefcold |