Toont alle 6 resultaten
C
Koelvitrine – countertop LCT750C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 659,20 excl. btw
SKU:
16036
| Bruto/netto gewicht | 87 / 63 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 700 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 784 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 153 st |
| GTIN / EAN | 5708181221638 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom + basis |
| Totaal displaygebied | 0.7 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 100 / 60 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494703 |
| Energieverbruik per jaar | 1507 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.13 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 640 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop LCT750F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 673,60 excl. btw
SKU:
16038
| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 700 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 784 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 153 st |
| GTIN / EAN | 5708181221614 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom + basis |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 120 / 67 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494685 |
| Energieverbruik per jaar | 1603 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.39 kWh/24h |
| EEI | 23 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 640 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop LCT900C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 785,60 excl. btw
SKU:
16040
| Bruto/netto gewicht | 94 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 984 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 126 st |
| GTIN / EAN | 5708181221645 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.8 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 130 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494706 |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop LCT900F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 808,80 excl. btw
SKU:
16042
| Bruto/netto gewicht | 99 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 984 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 126 st |
| GTIN / EAN | 5708181221621 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom + basis |
| Totaal displaygebied | 0.9 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 160 / 88 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494698 |
| Energieverbruik per jaar | 1684 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.61 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF50G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 488,80 excl. btw
SKU:
16334
| Bruto/netto gewicht | 39 / 34 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 530 x 520 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 610 x 560 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 304 st |
| GTIN / EAN | 5708181512347 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 440 x 210 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.23 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 50 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543493 |
| Energieverbruik per jaar | 923 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.53 kWh/24h |
| EEI | 21 % |
| Input vermogen | 154 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 420 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF50GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 591,20 excl. btw
SKU:
16332
| Bruto/netto gewicht | 46 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 530 x 657 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 610 x 600 x 730 mm |
| 40 ft containerlading | 171 st |
| GTIN / EAN | 5708181512354 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 440 x 210 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.23 m² |
| Type kap | Gebogen |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 50 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543710 |
| Energieverbruik per jaar | 1031 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.82 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 154 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 420 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |