Toont alle 2 resultaten
C
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA914
SKU:
16495
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.216,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355708 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | – |
| Plankmaten | – |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101753 |
| Energieverbruik per jaar | 1040 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.85 kWh/24h |
| EEI | 49 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Laden | 4 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Undercounter GN1/1 UC5240
SKU:
16534
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.670,40 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 95 / 82 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 680 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 720 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181360245 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 180 / 170 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101888 |
| Energieverbruik per jaar | 785 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.15 kWh/24h |
| EEI | 38.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 389 mm |
| Laden | 4 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |